Description
Details
Reviews
Vor-Ort-Termin
Variations
All variations to this product.Description
Productinformation in detailHamilton Khaki Field 38mm Handaufzug H69439931
Â
Â
Ausgestattet mit dem neuen Cal. H-50 Caliber, mit bis zu 80 Stunden Gangreserve.
Â
Â
Details
| Item information | Value |
|---|---|
| : | NeuUngetragen |
| : | Analog |
| Case: | Stainless steel 316L |
| : | Handaufzug |
| Case diameter: | 38 mm |
| Case height: | 9,55mm |
| : | 20 mm |
| Lighting: | Illumin indexes, Illumin hands |
| : | Textil |
| Power reserve: | 80 h |
| : | Silber |
| : | männlichweiblich |
| : | Saphirglas |
| : | Matt |
| : | Dornschließe |
| Water resistance: | 5 ATM (50 m) |
| : | Schwarz |
| Movement Type: | Cal. H-50 |
Vor-Ort-Termin
Reviews
Wir freuen uns auf deine BewertungThere are no reviews yet.
Hamilton Khaki Field 38mm Handaufzug H-50 H69439931