Description
Details
Reviews
Vor-Ort-Termin
Variations
All variations to this product.Description
Productinformation in detailTissot T-Classic PRX Powermatic T137.407.11.041.00Â 80 SET + Lederband (T852047701)
Â
Â
Kaliber Powermatic 80, Basis 2824-2
Â
Â
Details
| Item information | Value |
|---|---|
| : | Neu |
| Case: | Stainless steel |
| : | Automatik |
| Case diameter: | 40 mm |
| Case height: | 10,4 mm |
| : | 12 mm |
| Lighting: | Illumin indexes, Illumin hands |
| : | Edelstahl |
| Power reserve: | 80 h |
| : | Silber |
| : | männlich |
| : | Saphirglas |
| Equipment: | ManualGuarantee cardOriginal Verpackung |
| : | Faltschließe |
| Water resistance: | 10 ATM (100 m) |
| : | DatumMinuteSekundeStunde |
| : | Blau |
| Movement Type: | Powermatic 80 |
Vor-Ort-Termin
Reviews
Wir freuen uns auf deine BewertungThere are no reviews yet.
Tissot T-Classic PRX Powermatic 80 T137.407.11.041.00 SET + Lederband blau