Description
Details
Reviews
Vor-Ort-Termin
Variations
All variations to this product.Description
Productinformation in detailFrederique Constant Classics Index 40mm FC-303BL5B6B
Diese wunderschöne Tiffany Blue Zifferblatt Variante gibt es exklusiv nur bei uns! Olfert & Co
Details
| Item information | Value |
|---|---|
| : | Neu |
| Case: | Stainless steel 316L |
| Case diameter: | 40 mm |
| Case height: | 10,2 mm |
| Lighting: | Illumin indexes, Illumin hands |
| Power reserve: | 38 h |
| : | männlichweiblich |
| : | Saphirglas |
| Equipment: | ManualGuarantee cardOriginal Verpackung |
| : | Faltschließe |
| Water resistance: | 5 ATM (50 m) |
| : | DatumSekundeStunde |
| : | Blau |
Vor-Ort-Termin
Reviews
Wir freuen uns auf deine BewertungThere are no reviews yet.
Frederique Constant Classics Tiffany Automatic 40mm FC-303BL5B6B