Description
Details
Reviews
Vor-Ort-Termin
Variations
All variations to this product.Description
Productinformation in detailTitoni Heritage Automatik Chronograph 41mm 94019 S-ST-682
Â
Â
Besonderheiten: Krone mit doppelten Dichtungssystem, Gehäuseboden aus Saphirglas,
Details
| Item information | Value |
|---|---|
| : | Neu |
| Case: | Stainless steel |
| : | Automatik |
| Case diameter: | 41 mm |
| : | Braunbeige |
| Case height: | 15,25mm |
| Lighting: | Illumin indexes, Illumin hands |
| : | Leder |
| Power reserve: | 58 Stunden |
| : | Anti-Reflex Saphirglas |
| Equipment: | ManualGuarantee cardOriginal Verpackung |
| : | Faltschließe |
| Water resistance: | 5 ATM (50 m) |
| : | ChronographDatumMinuteSekundeStunde |
| : | Weiss |
Vor-Ort-Termin
Reviews
Wir freuen uns auf deine BewertungThere are no reviews yet.
Titoni Heritage Automatik Chronograph 41mm 94019 S-ST-682