Description
Details
Reviews
Vor-Ort-Termin
Variations
All variations to this product.Description
Productinformation in detailDavosa Diving Argonautic 39mm 161.532.10
Â
Funktionen:
Stunden, Minuten, Sekunden, Datum, Datumschnellschaltung, Sekunden-Stopp.
Details
| Item information | Value |
|---|---|
| : | Neu |
| Case: | Stainless steel 316L |
| : | Automatik |
| Case diameter: | 39 mm |
| : | silber |
| Case height: | 12,4 mm |
| : | 20 mm |
| Lighting: | Illumin indexes, Illumin hands |
| : | Edelstahl |
| Power reserve: | 38 h |
| : | SilberWeiss |
| : | Anti-Reflex Saphirglas |
| : | Verschraubt |
| Equipment: | ManualGuarantee cardOriginal Verpackung |
| : | einseitig drehbarEdelstahl |
| : | SicherheitsfaltschließeFaltschließe |
| Water resistance: | 20 ATM (200 m) |
| : | Weiss |
Vor-Ort-Termin
Reviews
Wir freuen uns auf deine BewertungThere are no reviews yet.
Davosa Diving Argonautic 39mm 161.532.10