Description
Details
Reviews
Vor-Ort-Termin
Variations
All variations to this product.Description
Productinformation in detailAlpina Alpiner Extreme Skeleton Automatik 41mm AL-520GSKT3AE6B
Â
Uhrwerk: AL-520 SKELETON (Base SW200), 38 Stunden Gangreserve, 28'800 Halbschwingungen/Stunde , 26 Lagersteine.
Funktionen: Stunde, Minute, Sekunde
Details
| Item information | Value |
|---|---|
| Case: | Stainless steel |
| : | Automatik |
| Case diameter: | 41 mm |
| : | silber |
| Case height: | 11,5 mm |
| Lighting: | Illumin indexes, Illumin hands |
| : | Edelstahl |
| Power reserve: | 38 h |
| : | männlich |
| : | Anti-Reflex Saphirglas |
| Equipment: | ManualGuarantee cardOriginal Verpackung |
| : | Faltschließe |
| Water resistance: | 20 ATM (200 m) |
Vor-Ort-Termin
Reviews
Wir freuen uns auf deine BewertungThere are no reviews yet.
Alpina Alpiner Extreme Skeleton Automatik 41mm AL-520GSKT3AE6B