Description
Details
Reviews
Vor-Ort-Termin
Variations
All variations to this product.Description
Productinformation in detailTitoni Cosmo King Day Date Automatik 797 SY-DB-019
Â
Uhrwerk: Automatik ETA 2834-2, 40 Stunden Gangreserve.
Details
| Item information | Value |
|---|---|
| : | Neu |
| Case: | Stainless steel |
| : | Automatik |
| Case diameter: | 40 mm |
| : | silbergold |
| Case height: | 11,45mm |
| : | 20 mm |
| Lighting: | Illumin indexes, Illumin hands |
| : | EdelstahlPVD |
| Power reserve: | 40 h |
| : | männlichweiblich |
| : | Saphirglas |
| Equipment: | ManualGuarantee cardOriginal Verpackung |
| : | Faltschließe |
| Water resistance: | 10 ATM (100 m) |
Vor-Ort-Termin
Reviews
Wir freuen uns auf deine BewertungThere are no reviews yet.
Titoni Cosmo King Day Date Automatik 797 SY-DB-019