Description
Details
Reviews
Vor-Ort-Termin
Variations
All variations to this product.Description
Productinformation in detailMaurice Lacroix Aikon Automatik Wotto Limited Edition AI6008-SS009-090-1 CPO
Limited Edition 1000
Funktionen: Automatik ML 115, 28,800 vph / 4 Hz, 38 Stunden Gangreserve, 26 Lagersteine.
Â
Â
Details
| Item information | Value |
|---|---|
| : | Ungetragenwie neu |
| Case: | Stainless steel |
| : | Automatik |
| Case diameter: | 42 mm |
| : | silber |
| Case height: | 11 mm |
| : | Edelstahl |
| Power reserve: | 38 h |
| : | Silber |
| : | männlichweiblich |
| : | Anti-Reflex Saphirglas |
| Equipment: | ManualOriginal Verpackung |
| : | Faltschließe |
| Water resistance: | 20 ATM (200 m) |
| Movement Type: | ML 115 |
Vor-Ort-Termin
Reviews
Wir freuen uns auf deine BewertungThere are no reviews yet.
Maurice Lacroix Aikon Automatik Wotto Limited Edition AI6008-SS009-090-1 CPO