Description
Details
Reviews
Vor-Ort-Termin
Variations
All variations to this product.Description
Productinformation in detailAlpina Alpiner Extreme Automatik AL-525GR4AE6
Funktionen: AL-525 (Basis SW200), 38 Stunden Gangreserve, 26 Lagersteine, 28'800 Halbschwingungen Stunde
Details
| Item information | Value |
|---|---|
| Case: | Stainless steel 316L |
| : | Automatik |
| Case diameter: | 41 mm |
| : | Grün |
| Case height: | 11,5 mm |
| Lighting: | Illumin indexes, Illumin hands |
| : | Kautschuk |
| Power reserve: | 38 h |
| : | GrünSilber |
| : | Sichtboden |
| : | männlich |
| Equipment: | ManualGuarantee cardOriginal Verpackung |
| : | Faltschließe |
| Water resistance: | 20 ATM (200 m) |
| : | Grün |
Vor-Ort-Termin
Reviews
Wir freuen uns auf deine BewertungThere are no reviews yet.
Alpina Alpiner Extreme Automatik AL-525GR4AE6