Description
Details
Reviews
Vor-Ort-Termin
Variations
All variations to this product.Description
Productinformation in detailAlpina Alpiner 4 Automatik 40mm AL-525N4AQ6
Â
Alpina Automatik Kaliber AL-525, 38 Stunden Gangreserve, 28800 Halbschwingungen/Stunde, 26 Lagersteine
Â
Details
| Item information | Value |
|---|---|
| : | Neu |
| Case: | Stainless steel |
| : | Automatik |
| Case diameter: | 40 mm |
| : | Braun |
| Case height: | 12,5 mm |
| Lighting: | Illumin indexes, Illumin hands |
| : | Leder |
| Power reserve: | 38 h |
| : | BlauBraunSilber |
| : | männlich |
| : | SaphirglasAnti-Reflex Saphirglas |
| Equipment: | ManualGuarantee cardOriginal Verpackung |
| : | drehbar |
| Water resistance: | 10 ATM (100 m) |
| : | Grau |
Vor-Ort-Termin
Reviews
Wir freuen uns auf deine BewertungThere are no reviews yet.
Alpina Alpiner 4 Automatik 40mm AL-525N4AQ6